Serwis maszyn do szycia

Serwis maszyn do szycia

Prowadzimy autoryzowany serwis maszyn do szycia zakupionych w naszym sklepie i innych maszyn znajdujących się na rynku: zarówno nowych, jak i starszych modeli. Nasze doświadczenie wynika z ponad 25-letniej działalności w tej branży i znajomości wszystkich typów maszyn dostępnych na rynku. Tajemnicy nie stanowi dla nas wiekowy Łucznik, jak i najnowsze maszyny komputerowe Brother, Janome czy Minerva. Chętnie podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem i rozwiążemy problemy z maszyną.

Jeśli okaże się, że w Twojej maszynie konieczna jest wymiana części, nie przejmuj się! Zajmujemy się sprowadzaniem części zamiennych zarówno do maszyn do szycia domowych jak i maszyn przemysłowych.

Oddając nam swoją maszynę masz pewność, że wróci do Ciebie w idealnym stanie i służyć Ci będzie kolejne, długie lata. Udzielamy gwarancji na wszystkie serwisowane maszyny!

Masz jakieś pytanie lub chcesz umówić się na wizytę / wysyłkę maszyny? Skontaktuj się z nami mailowo lub zadzwoń. Czekamy na kontakt! Wszystkie niezbędne informacje kontaktowe znajdziesz w zakładce —>KONTAKT <—