Maszyna do szycia – do pracy w domu oraz w profesjonalnym zakładzie.

Nie jest tajemnicą, że sekret udanej pracy tkwi w sprzęcie na jakim pracujemy. Oczywiście ogromną rolę odgrywają nasze umiejętności i wiedza, ale nawet najwięksi profesjonaliści potrzebują nowoczesnej i solidnej maszyny do szycia. Sklep internetowy Pasmasz powstał po to, aby zaoferować Ci profesjonalne maszyny w przystępnych cenach. W naszej ofercie umieściliśmy produkty największych i najlepszych producentów, którzy znają się na tworzeniu dobrych maszyn do szycia. Dobór odpowiedniej maszyny, która posiada wszystkie niezbędne parametry jest rzeczą najważniejszą. Oferta Pasmaszu zawiera w sobie zarówno maszyny elektryczne jak i mechaniczne. Maszyny elektryczne charakteryzują się tym, że wiele funkcji zostało w nich zautomatyzowanych, co z pewnością ułatwia pracę. Warto jednak dokładnie zapoznać się z wszystkimi funkcjonalnościami i ich działaniem. Zachęcamy Cię do skorzystania z bogatego doświadczenia jakie mamy! Chętnie pomożemy w wyborze najlepszej maszyny do szycia, która spełni Twoje oczekiwania i stanie się Twoim najlepszym przyjacielem, bez względu na to, jak często z niej korzystasz i do czego Ci służy.

Maszyny do szycia domowe – twórz niesamowite rzeczy w zaciszu własnego domu

Przeważająca część naszego asortymentu do domowe maszyny do szycia, dzięki którym szycie w domu nigdy nie było tak proste. Nasz sklep pełen jest maszyn do szycia Brother, Juki, Janome, Minerva, Husqvarna czy Toyota. Dzięki tak szerokiemu wachlarzowi produktów zyskaliśmy pewność, że każdy znajdzie u nas swoją wymarzoną maszynę. Wiemy, że każdy potrzebuje innych parametrów, każdy ma inne zapotrzebowanie, dlatego jesteśmy dealerem wszystkich popularnych producentów. Na każdym etapie składania zamówienia służymy Ci radą i profesjonalnym doradztwem, które wynika z naszego ogromnego doświadczenia. Co więcej oferujemy profesjonalne doradztwo pozakupowe. W wielu przypadkach możemy się do Ciebie wybrać z kilkoma maszynami i na przykładzie pokazać ich działanie. Przy zakupie pomożemy również w instalacji i pierwszym uruchomieniu. Rozumiemy doskonale, że nie wszyscy muszą być profesjonalistami i znawcami każdego tematu, dlatego oferujemy Ci naszą pomoc. W naszym sklepie z maszynami do szycia znajdziesz profesjonalne narzędzia do pracy przy każdym stopniu zaawansowania. Nasze maszyny posiadają zatrzaskowe mocowanie stopki, regulację długości i szerokości ściegów czy możliwość szycia podwójną igłą. Osoby bardziej zaawansowane powinny rozważyć zakup maszyny z kilkunastoma rodzajami obszywania dziurki, górnym transportem, pozycjonowaniem igły i automatycznym ryglowaniem. Przykładem może być tutaj maszyna Janome 

Zakupy online – gwarancja, raty i profesjonalne wsparcie

Kupując nową maszynę do szycia w sklepie internetowym Pasmasz, zyskujesz więcej niż sam sprzęt. Dajemy Ci gwarancję na zakupione maszyn, dzięki czemu zyskujesz pewność, że nie zostaniesz sam z problemami. Problemy te oczywiście są rzadkością, bo wszystkie sprzęty charakteryzują się dużą trwałością i jakością, co zawdzięczają wykonaniu przez prawdziwych profesjonalistów. W naszym sklepie zakupy możesz zrobić również w systemie ratalnym, co oferuje system płatności PayU. Decyzję o przyznaniu rat możesz otrzymać już w 15 min! Skorzystaj też z naszego wsparcia, które chcemy Ci zaoferować – to zawsze masz u nas zapewnione, nawet jeśli ostatecznie nie zdecydujesz się na zakup. Staramy się również, aby nasze maszyny do szycia oferowane były w przystępnych cenach. Regularnie wypuszczamy kody rabatowe, które obniżają wartość zamówienia o nawet 10%! Dzięki temu możesz zaoszczędzić nawet kilkaset złotych. Wszystkie maszyny wysyłamy również ZA DARMO, aby nie obciążać się dodatkowymi kosztami.

Przemysłowe maszyny do szycia – niech Twój zakład ruszy z kopyta

Profesjonalny zakład pracy nie może obejść się bez przemysłowych maszyn do szycia. Producenci tworzą coraz to nowocześniejsze i lepsze domowe maszyny do szycia, ale żadna z nich nie sprawdzi się na profesjonalnej szwalni, gdzie trzeba wyrabiać odpowiednie normy, a ilość szytych produktów liczona jest w dziesiątkach, a być może i setkach. Przemysłowy owerlok, stebnówka czy maszyna drabinkowa to narzędzia, których nie może zabraknąć w Twojej firmie.

Owerloki, hafciarki, plotery i wiele więcej – najlepszy sprzęt online

Oferta Pasmaszu to nie tylko domowe i przemysłowe maszyny do szycia, ale również inne sprzęty, które ułatwią Ci pracę w domu czy to w zakładzie. W naszej ofercie znajdziesz maszyny do szycia dla początkujących, ale również dla tych, którzy zajmują się tym od lat i potrzebuję bardziej profesjonalnego sprzętu. Nasze stebnówki charakteryzują się trwałością, jakością i potrafią szyć nawet z prędkością 5500 ściegów na minutę! Hafciarki posiadają szerokie pole haftu, polskie litery, setki wbudowanych wzorów haftu oraz kilkanaście czcionek. Coverlock pozwala na szycie 1,2 lub nawet 3 igłami. Maszyna posiada również regulację długości ściegów oraz transportu różnicowego. Zaufaj nam i zakup wymarzony sprzęt bez żadnego ryzyka.

There are 125 products