Przemysłowe maszyny do szycia – Twój biznes rozkwitnie

Maszyny przemysłowe to przede wszystkim solidność. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziecie maszyny największych i najlepszych producentów, którzy zaopatrują wszystkie największe zakłady krawieckie i szwalnie. Maszyny przemysłowe Siruba, Juki, Jack czy Typical to najwyższa dostępna na rynku jakość, która łączy się z niezawodnością trwałością. Kupując solidną maszynę przemysłową zyskujesz produkt, który służyć Ci będzie latami nie zawiedzie w żadnej sytuacji. Nie ma znaczenia, jakie zapotrzebowanie produkcyjne będzie miał Twój zakład, maszyny sprawdzą się w 100%. Wszystkie narzędzia charakteryzują się również łatwą obsługą i bezpieczeństwem, dzięki czemu zasiadać mogą przy nich zarówno profesjonaliści jak i osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z profesjonalnym szyciem. Kup przemysłowe maszyny do szycia i obserwuj jak Twój biznes rozkwita.

Szeroka oferta najnowszych i nowoczesnych maszyn do szycia

Wśród naszych maszyn przemysłowych znajdziecie takie narzędzia jak maszyna drabinkowa, stebnówka czy przemysłowy owerlok. Maszyny te posiadają wiele nowoczesnych i niezbędnych do szybkiej i efektywnej pracy funkcji. Maszyna drabinkowa Juki zapewnia prędkość szycia nawet 6000 ściegów/min. Jest to idealne narzędzie przeznaczone do operacji podwijania „na płasko” np. dołów podkoszulków czy rękawków. Stebnówki posiadają energooszczędne silniki, które pozwalają zaoszczędzić nawet 70% energii w porównaniu do zwykłych maszyn! Fakt, że maszyna nie posiada sprzęgła umożliwia bardzo precyzyjnie regulować prędkość za pomocą pedału nożnego oraz elektronicznie ograniczyć prędkość maszyny. Przemysłowy owerlok to zaś maszyna dla osób, które chcą tworzyć prawdziwe cuda. Owerlok posiada mikro podnośnik, który zwiększa wrażliwość na szyty materiał. Dodatkowo zapewnia on szyjącemu większą elastyczność i wydajność pracy. Overlock posiada też specjalny wentylator i filtr oleju. Te elementy mają wpływać na poprawę działania oraz żywotność i niezawodność maszyny. Jeśli w trakcie wyboru napotkasz na problem, skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci wybrać idealną maszynę, która odpowie na potrzeby Twoje i Twojej firmy.

Maszyny do szycia przemysłowe – zaufaj profesjonalistom

Wybierając się nawet na podstawowe zakupy, zawsze wybieramy marki znane, sprawdzone, bowiem te są dla nas symbolem jakości, trwałości i udanych zakupów. Nie ma w tym nic dziwnego, bo bardzo często za marką stoi również prawdziwa jakość. Nie inaczej jest w przypadku maszyn do szycia. W tej branży absolutnymi liderami są firmy Juki oraz Jack. Bardzo solidne produkty oferują również Siruba czy Typical, ale to te dwie firmy są wyznacznikiem jakości i solidności wśród przemysłowych maszyn do szycia. Przedsiębiorstwo Juki już od 65 lat jest prekursorem w technologii produkcji maszyn szwalniczych. Japończycy znają się na tworzeniu solidnych narzędzi i produktów. To Kraj Kwitnącej Wiśni słynie z wdrożenia w życie takich zasad jak Kaizen, 5S czy just in time. Japończycy dopracowują swoje produkty do perfekcji i każdego dnia wdrażają kolejne małe usprawnienia, które wpływają na podniesienie jakości. Firma Jack powstała w 1995 roku i szybko zyskała ogromną renomę. Maszyny do szycia Jack charakteryzuje innowacyjność, a firma osiągnęła miano lidera rynku szczególnie w przypadku stebnówek, overlocków i maszyn drabinkowych. Motto Firmy Siruba brzmi “profesjonalizm i innowacje” i trudno się z tym nie zgodzić. Powstała w 1965 roku firma od lat ulepsza swoje maszyny, dając swoim klientom jakościowe produkty, które mają wyprzedzać konkurencję.

Maszyny do szycia online – kupuj taniej i oszczędzaj czas

Zakup maszyny to oczywiście poważna sprawa, którą należy dobrze przemyśleć i wybrać sprzęt, jakiego naprawdę potrzebujemy. Służymy Ci profesjonalnym wsparciem przez cały czas. Jeśli potrzebujesz porady, skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub na chacie. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i spróbujemy pomóc Ci w wyborze maszyn do szycia. Rozwój techniki i kolejne możliwości sprawiają, że zakupy online są proste, przyjemne i pozwalają nam oszczędzać dużo czasu. Zamiast stać w korkach w drodze do sklepów i hurtowni, odwiedź nasz sklep internetowy Pasmasz i dokonaj zakupów siedząc wygodnie w zaciszu własnego domu. Rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości, wyślemy Twoje maszyny zupełnie za darmo oraz damy Ci na nie gwarancję – kupujesz u nas bez żadnego ryzyka. Oferujemy również kilka opcji płatności – możesz zapłacić wygodnie kartą płatniczą, przelewem bankowym lub przez serwis PayPal. PayU oferuje również dogodne raty, dzięki którym nie odczujesz od razu zakupu, a maszyny same będą pracować na spłatę kolejnych rat.

There are 14 products